CANI 10% LIFE

Постигнете рамнотежа на умот и телото, ослободете се од стресот и разбудете се свежо!

CANI 20% THERAPY

Борба против хронична болка и воспаление, депресија, несоница и анксиозност со CANI THERAPY

Одгледани на сонце во Словенија

Органски коноп одобрен од ЕУ, не-ГМО, вегански, без глутен

Без пестициди, хербициди, растворувачи

Тестирано во лабораторија од трета страна

Содржи помалку од 0,2% THC

Најквалитетни CBD производи

Бесплатна достава за нарачки над 99 €

30-дневна гаранција за враќање на парите

Придружете се на нашето семејство

Станете дел од нашето семејство и добивајте новости за нашите производи и специјални попусти.