Користете го нашиот купонски код CANI10 за 10% попуст при вашата прва нарачка

Кани 10%

Здрава ужина за вашиот кожен пријател.

3,000.00ден

Опис

Постигнете рамнотежа на умот и телото, Ослободете се од стресот и разбудете се свежо!

КАНИ е вашиот извор на органски одгледано, висококонцентрирано ЦБД масло со природен вкус. Достапно е и лесно се консумира. Формулата КАНИ е дизајнирана за сите генерации. Направен од најквалитетниот коноп, помага да се подобри целокупната благосостојба, да се зајакне вашето расположение и да се зголеми вашата продуктивност.

  • 10% ЦБД (1000 мг ЦБД / 10 мл)
  • 1 шише содржи 200 капки
  • ТХЦ < 0.2%
  • 1 капка содржи 5 мг ЦБД (канабидиол)

Нашите продукти се:

Лабораториски тестиран  Органски – органски одгледани  Произведено во ЕУ  Не предизвикува зависност  Не опојни  100% легално

 

Нето количина: 10 ml

Кога сакате екстракти со најдобар квалитет, чисти и богати со ЦБД, купете од КАНИ – брендот на кој можете да му верувате.

Состојки

Екстракт од индустриски пупки од коноп (Канабис сатива Л. вар. сатива), ладно цедено масло од коноп. Продуктот содржи ЦБД – смола, растворено во ладно цедено масло од коноп. ЦБД е екстрактиран од најквалитетниот индустриски коноп, одгледан во Словенија.

Чување и употреба

Чувајте го канистерот на ладно и суво место. За да нанесете доза од пастата, завртете го апликаторот во насока на стрелките на часовникот. Продуктот треба да се нанесе директно на кожата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кани 10%”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *