Користете го нашиот купонски код CANI10 за 10% попуст при вашата прва нарачка

КАНИ 20% ТЕРАПИ

Зголемете ја вашата енергија и подобрете го имунолошкиот систем!

4,000.00ден

Опис

Изборете се со хроничната болка и воспалението,депресијата,несоницата и вознемиреноста со КАНИ ТЕРАПИ!

1000 мг чист и ефикасен ЦБД изолат, измешан со мед за полесно дозирање.

Направено од најквалитетен, органски, не-ГМО коноп одгледуван во ЕУ, користејќи метод за екстракција на етанол, кој зачувува широк спектар на канабиноиди и терпени во суровиот екстракт од ЦБД.

  • 20% ЦБД (2000
  • Еден целосен фат е еднаков на 0,15мл и содржи 30мг ЦБД(канабидиол)
  • ТХЦ < 0.2%

Нашите продукти се:

Лабораториски тестиран  Органски – органски одгледани  Произведено во ЕУ  Не предизвикува зависност  Не опојни  100% легално

 

Кога сакате екстракти од коноп со најдобар квалитет, чисти и богати со ЦВД, купете од КАНИ – брендот на кој можете да му верувате

Чување и употреба

Чувајте го канистерот на ладно и суво место. За да нанесете доза од пастата, завртете го апликаторот во насока на стрелките на часовникот. Продуктот треба да се нанесе директно на кожата.

Состојки

Екстракт од индустриски пупки од коноп (Канабис сатива Л. вар. сатива), ладно цедено масло од коноп. Продуктот содржи ЦБД – смола, растворено во ладно цедено масло од коноп. ЦБД е екстрактиран од најквалитетниот индустриски коноп, одгледан во Словенија.

Нето количина: 10 ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “КАНИ 20% ТЕРАПИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *